Aktuality | Elánek – Školky a jesle v Brně

Aktuality

Zveme Vás na halloweenské dílničky pro rodiče s dětmi, které se uskuteční 4.listopadu od 16 - 17:30 hod v prostorách bystrcké školky (ul. Jakuba Obrovského 228/1a).

Ať jsou Elánkovy děti zdravé, solné jeskyně jsou to pravé!

Už jste někdy viděli bubáka z dýně?

Pojďme si jednoho vyrobit ve školce.

Zveme Vás na 4. ročník Svatomartinského pochodu, který se uskuteční v pondělí 11.11.2019 v 16:30.

 

V rámci dopoledního programu bude dne 31.10. uspořádán Halloween, a to pro žlutou i modrou třídu v Elánku na Sadové. Na všechny děti, přivedené do školky v kostýmech, bude čekat pestrý program plný zábavy. :-)

Elánkovy děti se v říjnu zapojí do projektu "První pomoc není věda", v rámci kterého se zúčastní divadelního představení o tom "Jak sněhuláček záchranář ošetřoval medvídka Popletu".

Do Elánka dorazí obrovská planetární kopule, uvnitř které budou moci děti shlédnout promítání filmu Se zvířátky o vesmíru!

 

Kdy a kde?

Vážení rodiče, milé děti,

srdečně Vás zveme na velkou rozlučku s dětmi, které odchází do "velké školky".

Kdy? 30.8. od 15:30 hod.

Zakončení starého školního roku a besídka pro rodiče & zahájení nového školního roku a adaptace nových dětí & slavnostní otevření nové pobočky školek Elánek a ty nejkrásnější vzpomínky...

Ranní ptáčata i noční sovy, přijďte k nám do Elánka v Králově Poli zažít pyžamovou party! Ta se uskuteční 29.8. v rámci dopoledního programu. Servírovat se bude bílá káva, snídaně a nebude chybět ani zábavná ranní rozcvička. Budeme se těšit.

Přemýšlíte ještě nad tím, kam od nového školního roku přihlásit své dítko? Elánek přichází se zcela novou nabídkou zájmových kroužků a samozřejmě navazuje i na ty původní, které u Vás měly v loňském roce tak obrovský úspěch.

Venkovní lanové hřiště je v srpnu zarezervováno pro Elánkovy děti!

Jakou další akci chystáme pro Vás, širokou veřejnost? Den otevřených dveří v naší zcela nové a moderní pobočce Elánka v Králově Poli. Rádi Vás provedeme prostorami této luxusní školky ve dnech 7. a 14.8. od 16:00 do 18:00 hod.

Pro Elánkovské děti připravujeme, již každoročně úspěšný a skvělý výlet, aneb 24 hodin s Elánkem. Akce proběhne od pátku 2.8. od 8 hod. ráno do soboty 3.8. opět do 8 hod. ráno.

Kloubokouvý bál v Králově Poli :)

Srdečně Vás, milí rodičové, zveme na odpoledne plné písní a básní, které se Vaše děti v průběhu školního roku 2018/2019 naučily. Sejdeme se v pondělí 24.6. v 16.00 hod. na zahradě naší školky. :-) 

Elánkovy děti budou v následujících dnech docházet do Letohrádku Mitrovských, kde momentálně probíhá výstava s názvem "Na návštěvě u panenek".

Každé pondělí (3.6. - 1.7.) od 10,00 hod. se mohou Elánkovy děti těšit na canisterapeutické fenky Border kolie - Kajku a Zuli.

V pátek 31.5. oslavíme s dětmi jejich Mezinárodní den pořádnou diskotékou. Prosíme, aby si děti v tento den přinesly do školky kostým své oblíbené postavy, zvířátka, hrdiny nebo čehokoli veselého.

O víkendu 25.5.2019 je Den ručníků, my si tento „svátek“ uděláme v pondělí 27.5.2019. Celý týden se totiž bude týkat tématu HYGIENA. Proto Vás prosíme, ať si v tento den děti donesou vlastní oblíbený ručníček.

Dne 16.5. je Evropský Den Slunce, kdy si lidé připomínají význam Slunce pro naši planetu.

Už víte, kam s dětmi vyrazit oslavit jejich Mezinárodní den? ELÁNEK VÁS SRDEČNĚ ZVE NA III. ROČNÍK DĚTSKÉHO DNE, KTERÝ SE USKUTEČNÍ V PÁTEK 31. 5. 2019 OD 16,00 HOD. V PROSTORÁCH RUGBY HŘIŠTĚ V BRNĚ - BYSTRCI.

Na začátek měsíce května je pro Elánkovy děti naplánováno další focení v rozkvetlé přírodě. V nabídce je sada 3 fotografií (portrét, celá postava, skupinová fotka) za cenu 150,-Kč s možností příplatku 50,-Kč za elektronickou verzi celé sad