Aktuality | Elánek – Školky a jesle v Brně

Aktuality

Ve druhé polovině čevna bude v Elánku probíhat na provozech canisterapie.

Dne 24.7.2020 proběhne tradiční akce Elánek 24h. V tomto termínu se akce koná pro provozy -Sadová modrá i žlutá, FN-Brno, Kamínek. Pro druhou půlku provozů je akce naplánovaná na předchozí pátek.

Dne 17.7.2020 proběhne tradiční akce Elánek 24h. V tomto termínu se akce koná pro provozy - Bystrc jesle i školka, Žabovřesky, Královo pole, Řečkovice. Pro druhou půlku provozů je akce naplánovaná na další pátek.

V pondělí 15.6. se uskuteční letní piknik Žluťásků!  Piknik bude na paloučku v lese a děti čeká hledání pokladu a další soutěže cestou. Vycházet budeme v 8:30

Pro děti bude v Bystrci připraven bohatý dopolední program plný soutěží, tanečků a zábavy.

Na každého čeká malá sladká odměna a diplom.

V Králově Poli v rámci dopoledního programu  si užijeme ve školce v pyžamu Mezinárodní den dětí. Pyžama s sebou :)

 

Přihlášky přijímáme do 24.5.2020

Časový průběh focení:
8:30-9:15 pro děti, které ten den nemají docházku
9:15-11:00 pro děti, které mají pravidelnou docházku

S radostí oznamujeme, že od 22.4.2020 budou znovu otevřeny všechny pobočky školek a jeslí Elánek v Brně

Nadační fond Elánek pomáhá a pohlídá děti rodičů pracujících ve zdravotnictví zdarma

Kde:   Školka a jesle Elánek, areál FN Brno, Jihlavská 20 (vjezd z ulice Kamenice)

Kdy:   30. 3. - 9. 4. 2020

EDIT 9.4.2020

Krásný den milí rodičové,

Ve středu 11.3. nám o knihách povypráví v rámci dopoledního programu spisovatel Milan Kynčla.

Pozor změna! Elánek Královo pole bude mít program až 27.3. z důvodu opatření kvůli aktuální situaci s virovou epidemií. (nebude se cestovat MHD do Řečkovic)

Během celého března budou v rámci celoměsíčního tématu zdraví probíhat návštěvy solných jeskyní.

Vážení rodičové dětí ze školky ELánek - Kamínek, 13.3. se s dětmi vydáme na bazén do aquaparku kohoutovice. S sebou plavací pomůcky, plavky (plavací plínu) a ručník.

19.2. se v rámci dopoledního programu v jeslích uskuteční dětský karneval. Děti se můžou těšit na průvod masek včetně vyhodnocení nejlepšího kostýmu, opičí dráhu, balónkovou dráhu a diskotéku.

V Bystrckém ELánku proběhne v úterý 18.2. masopustní karneval. Na děti v maskách budou čekat různé soutěže a bohatý originální program.

Ve čtvrtek 13.2. uspořádáme v Elánku v Bohunicích Valentýnské tvoření. Na této akci si můžete s dětmi vytvořit vlaentýnku a zahrát si oblíbené hry.

 

 

Ahoj kamarádi, ve středu 19.2. si u nás ve školce v Králově Poli na Tyršove užijeme spousty legrace, tance a dobrého jídla. Přijďte s námi prožít zábavné dopoledne v masce! Na všechny se moc těšíme. :-)

 

Zveme naše ,,Modrásky" a ,,Žluťásky" z Elánka na Sadové na Elánkův maškarní karneval, který se uskuteční 10.2. během dopoledního programu ve žluté třídě.

S sebou: kostým :-)

V pondělí 3.2. uspořádáme v Elánku v Řečkovicích maškarní bál. Akce se bude konat v rámci dopoledního programu a připravena pro děti bude mini diskotéka, hry a závody.

S sebou: kostým :-)

Na únor je pro děti připraven rytmický zážitkový program, kdy za námi do školek dorazí lektor z hudebního seskupení zvaného Denbaya.