NÁVŠTĚVY SOLNÝCH JESKYNÍ | Elánek - Školky a jesle v Brně

NÁVŠTĚVY SOLNÝCH JESKYNÍ

Datum: 
Čtvrtek, 1. Listopad 2018 - 10:00 to Pátek, 30. Listopad 2018 - 10:00

Ať jsou Elánkovy děti zdravé, solné jeskyně jsou to pravé!

Útulná jeskyně je postavena z kombinace solí z mrtvého a černého moře, solných kvádrů z hlubinných dolů weliczka a himalájských solných krystalů. Mix solí, podporující regeneraci organismu a příjemnou relaxaci. Děti si budou hrát v soli s hračkami, jako na pískovišti a u toho inhalovat.

DŮLEŽITÉ INFO PRO RODIČE: 

Začátek: 10,00 hod.

Doba trvání procedury: 45 min.

S sebou: batoh, pití, teplé ponožky a pohodlné oblečení

Návštěva jeskyní je v rámci dopolední procházky, tedy rodiče přivedou dítě do školky standardně mezi    7,00 - 8:30 hod., jako vždy. Cena je hrazena ze školného, tedy neplatíte nic nad rámec. Pokud rodič nesouhlasí s návštěvou solné jeskyně u dítěte, prosíme o nahlášení min. 3 pracovní dny dopředu. Naopak, pokud rodič chce dítě poslat do solné jeskyně a navštěvuje Elánka v jiné dny, prosím, aby nám nahlásil svůj zájem na info@elanek.eu, a my na základě volné kapacity možnost náhrady docházky potvrdíme.

Elánkovy děti (Bystrc, Královo Pole a Žabovřesky) si užijí relaxaci a zdraví v jednom v solné jeskyni Orchidea na Makovského náměstí 2, Brno - Žabovřesky. Elánek z Řečkovic bude navštěvovat solnou jeskyni ve Filia klubu na Halasově náměstí 7, Brno - Lesná.