VÝLET 24 hod. S ELÁNKEM aneb CESTA ZA DOBRODRUŽSTVÍM | Elánek - Školky a jesle v Brně

VÝLET 24 hod. S ELÁNKEM aneb CESTA ZA DOBRODRUŽSTVÍM

Datum: 
Pátek, 20. Červenec 2018 - 9:00 to Sobota, 21. Červenec 2018 - 9:00

I letos se mohou děti těšit na jednodenní školkový výlet s názvem “24 hod. s Elánkem”. S dětmi zajedeme do přírody splnit nejrůznější úkoly, najít ukrytý poklad, opéct brambory, zazpívat si za doprovodu kytary a zpátky do školky se vrátíme na večerní letní kino. 

Kdy?

Pátek 20. 7. 2018 od 8 hod do soboty 21. 7. 2018 do 8 hod

 

Cena?  590 Kč

Cena obsahuje celodenní pitný režim a stravu (1x snídani, 1x přesnídávku, 1x oběd, 1x svačinu, 1x večeři, 1x druhou večeři), noc na sobotu, pedagogický a zdravotnický dozor, program, nalezený poklad, doprava.

 

Program?

Odcházíme ze školky v Bystrci (ulice Jakuba Obrovského 1a, Brno, Bystrc) v pátek 20. 7. v 7:50, tedy prosíme všechny rodiče o včasný příchod a přivedení dětí do Bystrce.

Nasedáme na autobus a za 15 min jsme ve Hvozdci.

Dáme svačinku a vydáme se na cestu na hájenku, která je lemována úkoly a překvapením.

Máme dvě trasy rozdělené dle věku dětí, ale k obědu se všichni potkáme na hájence, kde na nás čeká poklad za splněné úkoly. Také si zazpíváme s kytarovým doprovodem a zatancujeme.

Na oběd opečeme špekáčky, brambory, osladíme si život bábovkou, doplníme vitamíny ovocem a ulehneme ke spánku v přírodě, na paloučku u lesa, kde budeme mít nachystány postýlky a stany, aby na nás nesvítilo sluníčko. Odpolední program si zpestříme pozorováním zvířátek (mufloni), postavením domečků pro skřítky v lese, návštěvou koníčků a zastavením se u ptáčkobodů – pozorování různých druhů ptactva.

Procházkou návrat zpět do Hvozdce a kolem 18 hod do školky. 

Večer nás ve školce čeká teplá večeře, hygiena, letní kino s promítáním pohádky a spánek.

Další den začínáme snídaní a rozcvičkou a čekáme na rodiče, kteří si své děti vyzvednou mezi 7:30-8:00 ve školce Elánek v Bystrci.

 

Co když se nechci účastnit?

Není žádný problém, akce je nepovinná J. Docházku je možné si nahradit v jiný den, pokud to kapacita zařízení umožní. Strava bude všem automaticky odhlášena.

 

Co když bude pršet?

V případě špatného počasí Vás budeme informovat předem a bude se jednat o klasický den ve školce, dle Vašeho tarifu. Výlet bude odložen a termín upřesněn.

 

Jak se mám přihlásit?

Prosíme o poslání přihlášky formou odpovědi na tento email. 

Máme omezenou kapacitu, proto prosím o přihlášku nejpozději do 15. 7. 2018.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na známém telefonním čísle +420 704 252 880, nebo na emailu: info@elanek.eu

 

Moc se na vás těšíme

Váš Elánek