Bohunice | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bohunice - FN Brno

Dětská skupina v areálu FN Brno, Bohunice

OTEVÍRÁME 1.7.2018
Novostavba pro dětskou skupinu, určenou pro děti zaměstnanců FN Brno, vznikla na zelené louce a je přímo stvořená pro děti. Nabízí velké prostory herní místnosti, spací koutek, veškeré zázemí i zahradu. Vyslyšíme potřeby zaměstnanců ve zdravotnictví a pohlídáme děti i při dlouhých směnách a za bezva ceny!

Elánek se těší na děti od 1 roku do zahájení povinné školní docházky, a to každý den pondělí až pátek od 6:30 do 16:30 hod v rámci docházky „tarif.“
Tato dětská skupina však může být otevřena až 24 hod denně 7 dní v týdnu, včetně víkendů a státních svátků, za předpokladu, že se k řádné docházce přihlásí alespoň 6 dětí. Tato docházka je nazvána „hlídání nad rámec tarifu“ a je zpoplatněna hodinovou sazbou.

Volných míst 5/24

Tel: 730 151 688 (školka FN Brno)
Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Email: fnbrno@elanek.eu

 

O Vaše děti se starají

Kateřina Vedrová
Jmenuji se Katka a jsem absolventkou pedagogické fakulty a fakulty sportovních studií na Masarykově univerzitě v Brně. Ačkoliv můj studijní obor nebyl zaměřen na předškolní vzdělávání, už během studia mě tento věk vždy přitahoval. Nejdříve jsem se stala trenérkou v projektu zaměřeném na zvýšení pohybové aktivity dětí v MŠ. Navíc jsem se stala čtyřnásobnou tetou, což moji lásku k dětem ještě prohloubilo. Chtěla jsem se dětem věnovat více, takže jsem se nejdříve stala chůvou v domácnosti a brzy mne to nadchlo natolik, že jsem začala pracovat v soukromé sportovní mateřské škole. Nadšení, zvídavost a spontánnost dětí mě přiměli k tomu se dětem věnovat naplno, a proto se teď snažím ze všech sil, dopřát dětem v Elánku, aby chodili do školky s úsměvem.
Ivana Kocourková
Jmenuji se Ivana a jsem jednou z pečujících osob pro Elánek FN Brno. Své největší zkušenosti s péčí o děti jsem získala během pravidelné školní praxe při studiu na Střední zdravotnické škole v Olomouci, kdy jsem se starala nejen o kojence, ale i starší děti. Následně při studiu na vysoké škole (obor Sociální pedagogika a poradenství) jsem prohloubila své teoretické znalosti z vývojové psychologie a především pedagogiky. Rovněž jsem získala další zkušenosti s dětmi, ať už v mateřských školách, školních družinách, stacionářích nebo dětském domově. Pracovala jsem v Informačním centru pro mládež, kde jsem poskytovala základní poradenství především mládeži, ale i široké veřejnosti a zároveň působila jako koordinátor Evropské dobrovolné služby. Nějakou dobu jsem nabírala jazykové dovednosti v zahraničí a po návratu vedly mé kroky přímo do Elánku.