Bohunice | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bohunice - FN Brno

Dětská skupina v areálu FN Brno, Bohunice

Novostavba pro dětskou skupinu, určenou především pro děti zaměstnanců FN Brno, vznikla na zelené louce a je přímo stvořená pro děti. Nabízí velké prostory herní místnosti, spací koutek, veškeré zázemí i zahradu. Vyslyšíme potřeby zaměstnanců ve zdravotnictví a pohlídáme děti i při dlouhých směnách a za bezva ceny! Individuální přístup zaručen, kdy o skupinku 1 až 6 dětí se stará jedna teta, od 7 do 12 dětí jsou přítomné vždy dvě tety a od 13 do 24 dětí pečují o Vaše děti tři tety současně. Parkování před budovou zaručeno, na vjezd do areálu lze vydat vjezdové karty.

Tel: 730 151 688 (školka FN Brno)
Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Email: fnbrno@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0016517 Elánek Bohunice 2

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Michaela Rozbrojová
Jmenuji se Michaela Rozbrojová a jsem absolventkou gymnázia. Pět let jsem působila ve volnočasovém zařízení jako lektorka pouličního tance ("street dance") pro děti od 5 do 14 let a díky tomu absolvovala kurz pro pedagogy volného času. Tato zkušenost velmi posílila a zvětšila mou lásku k dětem, proto jsem se rozhodla odletět do Anglie jako au-pair. Pečovala jsem o tři chlapce ve věku 3,6 a 9 let. Práce s dětmi už pro mě nebyla jen koníčkem a vášní - naopak jsem v ní našla hlubší smysl a touhu pracovat s dětmi nadále a na "plný úvazek". Letos jsem tedy ještě absolvovala kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a také se stala studentkou Učitelství pro 1. stupeň základní školy. Mým hlavním cílem je vést děti k pozitivnímu náhledu na svět a na sebe samotné, pomoct jim rozvíjet jejich silné stránky a naopak přijmout i stránky slabší. Dle mého názoru je nástup do školky zásadní a ne vždy lehkou etapou v životě dítěte, proto se snažím, aby se děti do školky i ze školky vracely s úsměvem a radostí.
Kristýna Čmielová
Jmenuji se Kristýna a vystudovala jsem sociální práci a následně speciální pedagogiku. Již na střední škole v oboru výchovná a humanitární činnost jsem měla možnost vyzkoušet si praxi v mateřských školách. Tehdy jsem také dostala příležitost hlídat děti v bilingvní rodině, u které jsem měla brigádu šest let. Po dobu mého dalšího studia jsem pracovala jako externista pro Dům dětí a mládeže, jako vedoucí charitního táboru, nebo jako učitelka v Mateřské škole v Praze. Ráda čtu, hraju na flétnu a pletu, ale především mám ráda turistiku a přírodu. K dětem se snažím přistupovat s respektem k jejich individualitě a rozvíjet jejich osobnost zábavnou a hravou formou.
Rozálie Musilová
Jmenuji se Rozálie Musilová a jsem absolventkou Klasického a španělského gymnázia v Brně. Po střední škole jsem se chtěla věnovat práci s dětmi a absolvovala kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a Kurz první pomoci. Práci s dětmi považuji za smysluplnou, protože přináší nové zkušenosti a poznatky jak mně, tak dětem. K dětem se snažím přistupovat individuálně, jelikož je každé jiné, a podporovat tak rozvoj jejich osobnosti. Věřím, že mateřská škola je pro dítě důležitá a pomáhá je připravit nejen na základní školu, ale na celý život. Jsem ráda, že je můžu tímto obdobím provázet.