Bohunice - FN Brno | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bohunice - FN Brno

Dětská skupina v areálu FN Brno, Bohunice

OTEVÍRÁME 1.7.2018
Novostavba pro dětskou skupinu, určenou pro děti zaměstnanců FN Brno, vznikla na zelené louce a je přímo stvořená pro děti. Nabízí velké prostory herní místnosti, spací koutek, veškeré zázemí i zahradu. Vyslyšíme potřeby zaměstnanců ve zdravotnictví a pohlídáme děti i při dlouhých směnách a za bezva ceny!

Elánek se těší na děti od 1 roku do zahájení povinné školní docházky, a to každý den pondělí až pátek od 6:30 do 16:30 hod v rámci docházky „tarif.“
Tato dětská skupina však může být otevřena až 24 hod denně 7 dní v týdnu, včetně víkendů a státních svátků, za předpokladu, že se k řádné docházce přihlásí alespoň 6 dětí. Tato docházka je nazvána „hlídání nad rámec tarifu“ a je zpoplatněna hodinovou sazbou.

Volných míst 5/24

Tel: 730 151 688 (školka FN Brno)
Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Email: fnbrno@elanek.eu

 

O Vaše děti se starají

Marie Kudlíková
Jmenuji se Marie, děti mě znají jako tetu Máju a v rámci mé rodiny jsem sedminásobnou tetou. Miluju děti pro jejich spontaneitu, otevřenost a hravost. Jsem stejně jako ony tvor zvídavý a tvořivý. Mou vášní je zdravý životní styl, ekologie, psychologie, ruční tvorba, design, recyklace, hudba a poznávání nových věcí. K mým výhodám při práci s dětmi patří velká míra trpělivost a nadšení z vysvětlování. Vnímám jednotlivé individuality a talenty a naplňuje mne vzájemné učení se jeden od druhého. Mým cílem je porozumět všem stranám a vytvořit podmínky k všestranné spokojenosti.