Bystrc - Jesle | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bystrc - Jesle

Jakuba Obrovského 228/1a, Brno

Přímo nad budovou Lidlu se nacházejí velké, slunné prostory i dalšího provozu Elánka.
Dříve luxusní byt nám slouží jako jesle pro děti od 1 roku, s kapacitou 8 dětí a 2 úžasné vychovatelky.
Pobyt na čerstvém vzduchu je zajištěn nejen na prostorné terase, ale díky umístění využíváme hojně i procházky blízko brněnské přehrady, či zoologické zahrady.
Parkování přímo před budovou zaručeno.

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Tel: 735 755 072 (jesle Bystrc Brno)
Email: info@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0016519 Elánek Bystrc jesle 2

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Veronika Bulínová
Jmenuji se Veronika, vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v oboru Výchovná a humanitární činnost. V souvislosti se studiem jsem měla možnost řízené praxe v jeslích, školkách, školních družinách a i ve specializovaných zařízeních. Absolvovala jsem kurz Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky, dále mám i rekvalifikační kurz pro péči o děti od 3 do 15 let. Působila jsem jako paní učitelka v soukromé mateřské školce, pracovala jsem pro agenturu jako chůva, kdy jsem pečovala o děti v batolecím věku a zkušenosti mám i jako asistentka pedagoga a vychovatelka ve školní družině. Ve svém volném čase se ráda věnuji četbě, sportu a dětem. Věřím, že děti jsou naše budoucnost. Mým cílem je předat jim všechny cenné rady a navést je tím správným směrem. Jsou pro mě zdrojem radosti, inspirace a lásky. Těším se na společné tvoření a radosti s vašimi dětmi, protože smích a spokojenost dětí je pro mne tou největší motivací pro práci.
Tereza Churá
Jmenuji se Tereza a vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Kroměříži, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V rámci studia jsem absolvovala praxe ve školních družinách a mateřských školách, kde jsem pracovala jak s dětmi ve věku okolo tří let, tak s předškoláky. Pracovala jsem jako asistentka pedagoga na prvním stupni základní školy, vedla jsem výtvarný kroužek pro děti předškolního věku, doučovala jsem děti na prvním stupni ZŠ a také každoročně jezdím jako vedoucí na tábory. Práci s dětmi miluji a je to můj největší koníček. Mimo jiné ale také ráda čtu, kreslím a jinak výtvarně tvořím nebo sportuji. Čas strávený s dětmi mě naplňuje a jsem ráda, že mohu právě Vašim dětem předávat nové zkušenosti, rozvíjet jejich dovednosti, kreativitu a fantazii. Věřím, že si společně strávený čas v Elánku budeme s dětmi užívat a moc se na to těším!