Bystrc - Školka | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bystrc - Školka

Jakuba Obrovského 228/1a, Brno

Přímo nad budovou Lidlu se nacházejí velké, slunné prostory dalšího provozu Elánka, které čekají na 20 veselých dětí.
Prostory více než 200 m2 nabízí spoustu místa pro děti i možnost odpoledního cvičení pro maminky s dětmi, či s hlídáním dětí.
Pobyt na čerstvém vzduchu zajištěn nejen na prostorné terase, ale především na oploceném, travnatém hřišti velikosti cca 10 000m2 , které slouží v dopoledních hodinách jen pro nás.
Krásné místo na procházky blízko brněnské přehrady, či zoologické zahrady.
Parkování přímo před budovou zaručeno.

Volných míst 1/20

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Tel: 735 755 071 (školka Bystrc Brno)
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Monika Válková
Jmenuji se Monika a nyní dokončuji magisterské studium na Univerzitě v Hradci Králové v oboru Český jazyk a literatura, Dějepis pro 2. stupeň základní školy, avšak práce s dětmi mě baví v jakémkoli jejich věku. V rámci studia jsem měla možnost absolvovat semináře jako například Základy speciální pedagogiky, Pedagogická psychologie, Sociální dovednosti nebo Efektivní komunikace ve škole. Působila jsem jako třídní učitelka šesté třídy na základní škole. Zúčastnila jsem se tak pobytu ve škole v přírodě, kde jsem zjistila, že práce s dětmi, pro které mohu vymýšlet hry, zábavu, ale zároveň je něčemu novému naučit/vzdělávat je, mě baví a naplňuje více. Proto jsem se také vydala na cestu výuky dětí předškolního věku. Ráda hraji na klavír a zpívám. Těchto svých zálib bych ve školce využila, abych mohla děti vést pomocí hudby k pohybu, tanci a také k radosti ze zpívání.
Eva Štorková
Jmenuji se Eva a jsem absolventkou Masarykovy univerzity v Brně v oboru sociální pedagogika a volný čas. Během studia jsem absolvovala několik praxí ve školkách, školách, střediscích volného času a jiných školských zařízeních. Každoročně se podílím na pořádání letních pobytových táborů pro děti, kterých se účastním jako vedoucí. Ve funkci instruktora jsem působila také na mnoha školách v přírodě, kde jsem vytvářela program pro děti napříč širokým věkovým spektrem, od tří do patnácti let. Absolvovala jsem kurz zdravotníka zotavovacích akcí a také kurz instruktora základního lyžování. Mezi mé záliby patří sport, čtení a zhlédnu se i v kreativním tvoření. Práce s dětmi mě velice baví a obohacuje.
Veronika Švandová
Jmenuji se Veronika, jsem absolventkou střední školy Purkyňova, obor sociálně-správní činnost. Od dětství jsem členem dětského turistického oddílu, kde jsem se posléze stala i vedoucím. Řadu let jsem také vedla svoji družinku předškolních dětí. Při studiu jsem pracovala 3 roky v dětském koutku. Také mám zkušenost s hlídáním miminek i batolat. Práce s dětmi mě opravdu velice baví a naplňuje. Moje záliby jsou: jízda na koni, krasobruslení, čtení, dlouhé procházky s mými dvěma psy a zpěv. Mým hlavním cílem je vést děti k samostatnosti, rozvíjet jejich kreativitu a fantazii. Zároveň je pro mě důležité, aby si děti ze školky odnesly nové vědomosti a zážitky, na které si budou moci časem zavzpomínat.