Bystrc - Školka | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bystrc - Školka

Jakuba Obrovského 228/1a, Brno

Přímo nad budovou Lidlu se nacházejí velké, slunné prostory dalšího provozu Elánka, kde školka s kapacitou 24 míst, se těší na děti ve věku 2-5 let a pro dalších 8 veselých dětiček je kapacita v jesličkách, kde se věk dětí pohybuje od 2 let věku. Prostory více než 300 m2 nabízí spoustu místa pro děti i možnost odpoledních kroužků pro děti a maminky. Pobyt na čerstvém vzduchu je zajištěn na prostorné terase o velikosti 250 m2. Krásné místo na procházky blízko brněnské přehrady, či zoologické zahrady. O děti se starají tři tety ve školce a dvě tety v jeslích. Parkování přímo před budovou zaručeno.

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Gabriela
Jmenuji se Gabriela a jsem absolventskou Taneční konzervatoře v Brně. Studiem jsem získala lásku k hudbě, tanci a umění. Naučila se vhodnému vystupování, díky účinkování v Národním divadle. Po maturitě jsem začala pracovat jako au-pair v české rodině, hlídáním dvou dětí ve věku 1,5 roku. Děti jsem hlídala denně dva roky. Uvědomila jsem si, že práce s dětmi mě baví a naplňuje, ráda s dětmi trávím čas, baví mě pro děti vymýšlet zábavu, ale i vzdělávací hry. Ve svém volném čase se ráda věnuji tanci, hudbě, lyžování, cyklistice, turistice a cvičení v posilovně.
Teta Kateřina
Jmenuji se Kateřina a vystudovala jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku na Střední pedagogické škole v Kroměříži. V rámci studia jsem získala zkušenosti s dětmi jak předškolního, tak i školního věku. Během studia jsem také pracovala jako animátorka volného času, kde jsem nasbírala mnoho zkušeností s prací s dětmi různého věku. Ve svém volném čase se ráda věnuji lyžování, přírodě, hudbě, zpěvu a hře na hudební nástroje.
Teta Táňa
Jmenuji se Táňa, mám vystudovanou speciální pedagogiku a výchovu ke zdraví na Masarykově univerzitě a v současné době studuji dálkově dětskou sestru. Řadu let pečuji o děti, a to jak v rodině, tak pracovně. Mým cílem při hlídání je spokojené dítě, které ve mně najde přítele, oporu a porozumění. Snažím se dětem dopřát volnost a zároveň je motivovat k rozvoji a samostatnosti. Vést je k péči o své zdraví, správnému přístupu k okolí a pěstovat v nich zdravé sebevědomí. Mezi mé záliby kromě času stráveného s dětmi patří také pohyb, příroda a hudba. Přeji si, aby společný čas se mnou byl pro děti jak příjemný, tak přínosný.
Teta Barbora
Jmenuji se Barbora a jsem studentkou dálkového studia oboru předškolní a mimoškolní pedagogika na Vyšší odborné škole Prigo v Olomouci. Vystudovala jsem Pedagogické lyceum na střední škole v Odrách. V rámci studia jsem získala zkušenosti s dětmi předškolního věku a také s dětmi na prvním i druhém stupni základní školy. Dále jsem se pravidelně účastnila pobytových táborů jako vedoucí. Práce s dětmi mě naplňuje a baví, chci je vzdělávat a učit novým věcem. Ráda s nimi trávím čas, vymýšlím hry, nebo je učím výtvarným či pohybovým činnostem. Mezi mé záliby patří sport, turistika, četba, hudba, popř. trávím čas přáteli a rodinou.