Bystrc - Školka | Elánek - Školky a jesle v Brně

Bystrc - Školka

Jakuba Obrovského 228/1a, Brno

Přímo nad budovou Lidlu se nacházejí velké, slunné prostory dalšího provozu Elánka, kde školka s kapacitou 20 míst, se těší na děti ve věku 2-6 let a pro dalších 8 veselých dětiček je kapacita v jesličkách, kde je věk dětí 1-2 roky. Prostory více než 300 m2 nabízí spoustu místa pro děti i možnost odpoledních kroužků pro děti a maminky. Pobyt na čerstvém vzduchu je zajištěn na prostorné terase o velikosti 250 m2. Krásné místo na procházky blízko brněnské přehrady, či zoologické zahrady. O děti se starají tři tety ve školce a dvě tety v jeslích. Parkování přímo před budovou zaručeno.

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Tel: 735 755 071 (školka Bystrc Brno)
Email: info@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0016520 Elánek Bystrc školka 2

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Monika Válková
Jmenuji se Monika a jsem absolventskou Univerzity v Hradci Králové v oboru učitelství českého jazyka a literatury a dějepisu pro 2. stupeň základní školy, avšak práce s dětmi mě baví v jakémkoli jejich věku. V rámci studia jsem měla možnost absolvovat semináře jako například Základy speciální pedagogiky, Pedagogická psychologie, Sociální dovednosti nebo Efektivní komunikace ve škole. Působila jsem jako třídní učitelka šesté třídy na základní škole. Zúčastnila jsem se tak pobytu ve škole v přírodě, kde jsem zjistila, že práce s dětmi, pro které mohu vymýšlet hry, zábavu, ale zároveň je něčemu novému naučit/vzdělávat je, mě baví a naplňuje více. Proto jsem se také vydala na cestu výuky dětí předškolního věku. Ráda hraji na klavír a zpívám. Těchto svých zálib bych ve školce využila, abych mohla děti vést pomocí hudby k pohybu, tanci a také k radosti ze zpívání.
Eva Štorková
Jmenuji se Eva a jsem absolventkou Masarykovy univerzity v Brně v oboru sociální pedagogika a volný čas. Během studia jsem absolvovala několik praxí ve školkách, školách, střediscích volného času a jiných školských zařízeních. Každoročně se podílím na pořádání letních pobytových táborů pro děti, kterých se účastním jako vedoucí. Ve funkci instruktora jsem působila také na mnoha školách v přírodě, kde jsem vytvářela program pro děti napříč širokým věkovým spektrem, od tří do patnácti let. Absolvovala jsem kurz zdravotníka zotavovacích akcí a také kurz instruktora základního lyžování. Mezi mé záliby patří sport, čtení a zhlédnu se i v kreativním tvoření. Práce s dětmi mě velice baví a obohacuje.
Aneta Brychtová
Jmenuji se Aneta, vystudovala jsem střední školu Purkyňovu v oboru sociálně-správní činnost. Praxi jsem absolvovala v Dětském centru rodinného typu Chovánek, zúčastnila jsem se letních příměstských táborů a dlouhou dobu jsem chodila hlídat děti do domácností. Práce s dětmi byl můj sen, který se mi splnil. Hned po maturitě jsem začala pracovat v dětské skupině v Brně, kde jsem pracovala necelé 2 roky, starala jsem o batolata, ale i o děti v předškolním věku. Ráda s dětmi tvořím, maluji a vyrábím, je pro mne velmi důležíté vytvářet přijemné prostředí, ve kterém se budou děti cítit co nejlépe a budou se rádi vracet. Mým hlavním cílem je vést děti k samostatnosti a rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti. Klidný přístup, empatie, trpělivost, kreativita a úsměv na tváři nesmí u práce s dětmi chybět. Mezi mé koníčky patří cestování, procházky v přírodě a jízda na kolečkových bruslích.