Powerjoga pro dospělé | Elánek - Školky a jesle v Brně

Powerjoga pro dospělé

O kurzu

Powerjoga je označována jako dynamické cvičení budoucnousti. Vznikla v Americe v 80. letech 20. století jako moderní cvičení pro moderní lidi. Obsahuje pozice z klasické jógy, které na sebe navazují do uceleného konceptu a aktivují energii, nicméně přidala i strečinkové a rehabilitační metody.

Jedná se o rychlé a silové cvičení, které pomáhá proti bolestem zad, upravuje metabolismus, krevní oběh, podporuje správné fungování vnitřních procesů v těle, vyrovnává svalovou nerovnováhu, tvaruje problémové partie, protahuje svaly a mnoho dalšího.

Nudit se rozhodně nebudeme- čeká Vás pořádné posilování, protahování i zasloužený relax.

O lektorovi

Ing. Eliška Reková

Jmenuji se Eliška a jsem instruktorkou stylů body and mind již 13 let. Mezi mé specializace patří Cvičení v těhotenství, Gymstick, Pilates, Stretch a flexi, Bossu, či Aqua aerobic, ale srdeční záležitostí se stala již v roce 2003 joga a její další formy. Powerjoga mě doslova postavila na nohy, když jsem spadla z koně a měla těžký úraz páteře. Cvičila jsem i několik hodin denně a po pár letech se stala instruktorkou, abych znalosti a dovednosti mohla předávat dál a pomáhat lidem, kteří o to stojí. Vydala jsem cvičební DVD, pořádám víkendy se cvičením po ČR i týdenní aktivní pobyty u moře. U cvičení je však důležitá pravidelnost, a tak pro Vás otevíráme hodiny přímo v Elánku, kde se spolu budeme potkávat na Powerjoze a Gymsticku.

Pojďte udělat to nejlepší pro sebe, vždyť tělo máme jen jedno

Cena

80 Kč/lekci, permanentka na 10 vstupů,

platnost 5 měsíců

Přijít můžete bez objednání, na místě jsou k dispozici podložky

Pokud se hodina ruší, bude vždy oznámeno na této stránce červeným písmem :)

Termín: 
Čtvrtek 18:00 – 19:00