Řečkovice | Elánek - Školky a jesle v Brně

Řečkovice

Vážného 15, Brno, Řečkovice

Rodinný dům se zahradou slibuje luxusní prostředí pro Vaše děti. Krásné prostory nabízí velkou herní místnost, spací koutek, jídelnu, koupelnu a zahradu. Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost parku, lesíku a dětských hřišť. Ve školce je maximální kapacita 8 dětí, průměrný věk 2-4 roky a starají se o ně dvě skvělé tety. 2 parkovací místa se nachází přímo před domem a slouží ke klidnému předání dětí.

Volných míst 1/8

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Tel: 736 213 220 (školka Řečkovice Brno)
Email: info@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/16_132/0006797 Dětská skupina Nadační fond Elánek

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Tereza Krejčí
Jmenuji se Tereza Krejčí a studovala jsem na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity. Práce s dětmi mě baví a naplňuje již od roku 2015, kdy jsem začala pracovat jako chůva postupně ve třech rodinách, kde jsem měla na starosti děti od 2 do 5 let. Kromě hlídání mi další bohatou zkušenost nabídla praxe v Montessori školce, kde jsem si plně uvědomila, co chci v životě vlastně dělat. Absolvovala jsem Kurz první pomoci a Kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Mezi mé záliby patří hudba, a to nejen pasivně - poslechem jakéhokoliv žánru, ale i aktivně - zpěv a hra na klavír. Dále se věnuji výtvarné činnosti, četbě knih a cestování. Mým hlavním cílem je vést děti k samostatnosti a rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti.
Aneta Bártů
Jmenuji se Aneta Bártů a po střední pedagogické škole jsem studovala na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity. Od mala jsem chodila do turistického oddílu, kde jsem se postupem času stala vedoucím dětských táborů a organizovala mnoho dalších aktivit pro mladší členy oddílu. Práce s dětmi mě bavila, a tak jsem během vysoké školy jezdila také na školy v přírodě se staršími dětmi. Od mala jsem chtěla být paní učitelkou, a tak jsem po vysoké škole začala pracovat v mateřské škole. Tato práce mě velice baví a naplňuje. Ráda sportuji, poslouchám muziku a chodím ven s přáteli.