Řečkovice | Elánek - Školky a jesle v Brně

Řečkovice

Vážného 15, Brno, Řečkovice

Rodinný dům se zahradou slibuje luxusní prostředí pro Vaše děti. Krásné prostory nabízí velkou herní místnost, spací koutek, jídelnu, koupelnu a zahradu. Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost parku, lesíku a dětských hřišť. Ve školce je maximální kapacita 8 dětí, průměrný věk 2-4 roky a starají se o ně dvě skvělé tety. 2 parkovací místa se nachází přímo před domem a slouží ke klidnému předání dětí.

Tel: 704 252 880
Email: info@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0015551 DS Nadační fond Elánek Řečkovice

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Tereza
Jmenuji se Tereza a studovala jsem na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity. Práce s dětmi mě baví a naplňuje již od roku 2015, kdy jsem začala pracovat jako chůva postupně ve třech rodinách, kde jsem měla na starosti děti od 2 do 5 let. Kromě hlídání mi další bohatou zkušenost nabídla praxe v Montessori školce, kde jsem si plně uvědomila, co chci v životě vlastně dělat. Absolvovala jsem Kurz první pomoci a Kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Mezi mé záliby patří hudba, a to nejen pasivně - poslechem jakéhokoliv žánru, ale i aktivně - zpěv a hra na klavír. Dále se věnuji výtvarné činnosti, četbě knih a cestování. Mým hlavním cílem je vést děti k samostatnosti a rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti.
Teta Eliška
Jmenuji se Eliška a studovala jsem speciální pedagogiku na Masarykově univerzitě. V rámci svého studia jsem absolvovala několik pedagogických stáží v zahraničí. Již při studiu jsem pracovala jako učitelka v mateřské školce, a dělala kroužky pro děti od 3-7 let. Po studiích jsem se rozhodla žít a pracovat jeden rok v Irsku, kde jsem se starala o dospělé s různým druhem postižení. Zlepšila jsem zde také své jazykové schopnosti. Po návratu ze zahraničí jsem pracovala jako dětská logopedka v soukromé ambulanci na Praze 5. I když jsem práci měla ráda, chyběl mi každodenní kontakt s dětmi. Právě proto jsem se rozhodla vrátit k práci ve školce. Práci s dětmi beru jako své poslání. Baví mě učit děti nové věci a být jim oporou v jejich objevování. Jsem kreativní člověk, hraji na klavír, plavu, tančím, maluji a odpočinu si při cvičení jógy.