Sadová - Královo pole | Elánek - Školky a jesle v Brně

Sadová - Královo pole

 !!! PŘIPRAVUJEME PRO VÁS NOVOU ŠKOLKU - NEVÁHEJTE SE PŘIHLÁSIT !!!

Ulice Gustava Broma 189/35, Brno - Sadová (oblast Kociánka)

Zcela nová budova, která bude dostavena 6/2019 slibuje luxusní, moderní prostředí právě pro Vaše děti.
Připravujeme 2 třídy pro děti od 2 do 6 ti let věku, kde nechybí herní místnost, jídelna, koupelna, výdejna stravy, zázemí šatniček a krásná, prostorná zahrada s venkovními hracími prvky.
Hlavním heslem Elánku je "aby s námi děti objevovaly svět," tedy těšit se mohou na hru, výchovu a péči, rozvoj sportovních aktivit, výtvarné a hudební výchovy a nebude chybět ani výuka angličtiny i předškolní příprava.
Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost přírody.
Parkovací místa se nachází přímo před budovou a slouží ke klidnému předání dětí.

Jaký je postup? Vyplníte přihlášku, my Vám pošleme veškeré informace, od 1.5.2019 se budou podepisovat Smlouvy (teprve v té chvíli se přihláška stává závaznou a  podepisovat budeme v pořadí, ve kterém přihlášky přišly), od 1.8.2019 budou probíhat Dny otevřených dveří, kde se seznámíte i s pečujícími osobami a s prostředím školky a od 1.9.2019 zahajujeme provoz :)

Volných míst 10
Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Tel: 602 708 988 (školka Sadová Brno)
Email: info@elanek.eu

 

Dětské hřiště bylo spolufinancováno Jihomoravským krajem

 

Prostory školky: 
Sadová - Královo pole
Sadová - Královo pole
Sadová - Královo pole
Sadová - Královo pole
Sadová - Královo pole
Sadová - Královo pole
Sadová - Královo pole
Sadová - Královo pole

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Jana Horská
Jmenuji se Jana a jsem absolventkou střední odborné školy sociálně správní. V současné době studuji na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně Speciální pedagogiku v oboru logopedie-surdopedie. Již na střední škole jsem měla možnost praxe v brněnském Centru Kociánka, kde jsem měla na starosti tělesně a mentálně postižené děti v denním stacionáři. Mám také zkušenosti s individuálním hlídáním dětí. Dále jsem absolvovala kurz první pomoci a kurz Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky. Mezi mé záliby patří jakýkoli sport, především běh a jízda na kole. Od dětství se věnuji výtvarným činnostem obzvláště práci s keramickou hlínou. Práce s dětmi mne velmi baví a věřím, že zde mohu své teoretické znalosti získané ze školy aplikovat, ale jak pravil Cicero, „Praxe je nejlepší učitelka“.
Alena Polášková
Jmenuji se Alena Polášková a jsem absolventkou střední pedagogické školy oboru pedagogické lyceum se zaměřením na výtvarnou výchovu. Lásku k dětem jsem získala již na střední škole během tříměsíčního pobytu v Jižní Americe, kde jsem pracovala v dětském zařízení. S maturitním vzděláním přišlo mé rozhodnutí se přestěhovat do Londýna a začít novou kariéru pedagogického směru. Během 5 let v Londýně jsem učila ve státní mateřské škole, Montessori a lesní školce. Vystudovala jsem na Stonebridge College obor předškolní a volnočasová pedagogika zakončená titulem SAC. Dip. Po návratu do České republiky jsem 3 roky pracovala v soukromé česko-anglické školce na pozici anglická paní učitelka a následně úspěšně vystudovala bakalářský obor Speciální pedagogiky v Praze. V rámci vysokoškolské praxe jsem měla možnost pracovat jako vychovatelka u dětí s ADHD v Česku i Anglii. K dětem ráda přistupuji individuálně a rozvíjím jejich uměleckou, jazykovou a hudební stránku. Mezi mé záliby patří hra na kytaru, doučování anglického jazyka, cestování, sportování a výtvarná seberealizace.
Lucie Žáková
Jmenuji se Lucie a vystudovala jsem na Masarykově univerzitě obory výtvarná výchova a speciální pedagogika se zaměřením na logopedii. Jsem akční energická osobnost, ráda sportuji a trávím čas v přírodě a na zahradě. Ráda kreativně tvořím- vyzdvihla bych především pletení, které je mým dlouholetým koníčkem. Velmi ráda své aktivity a dovednosti s nadšením zapojuji do výuky. Dokázat děti pozitivně naladit, zaujmout a najít si k nim individuální cestu. Učím je poznávat svět a zábavnou a hlavně přirozenou cestou. Logopedické zaměření mne naučilo děti vést ke správnému vyjadřování a komunikaci, na které svou výuku zakládám. Práce s dětmi je pro mě nadšením i mým celoživotním zájmem a v jejich blízkosti trávím takřka většinu svého času, ať už jde o rodinu, hlídání nebo volný čas. V zimě působím jako instruktorka a učím děti předškolního věku prvnímu lyžovaní, v létě zase působím na dětských táborech jako vedoucí. Půl roku jsem měla možnost pracovat v mateřské škole jako asistentka pedagoga pro autistického chlapečka. Směřovat své nabrané zkušenosti a pracovat jako učitelka v mateřské škole byl můj vytyčený cíl, a jsem vděčná, že je pro mě práce koníčkem a učení hrou.
Lenka Roubínková
Jmenuji se Lenka Roubínková a pocházím z Olomouce. Tam jsem také na Univerzitě Palackého absolvovala bakalářské studium v oboru Pedagogika - veřejná správa a magisterské studium v oboru Řízení volnočasových aktivit. Díky bohatým školním praxím jsem načerpala mnoho zkušeností při práci s mladšími i staršími dětmi, mimo jiné jsem pak v minulých letech působila jako vedoucí příměstských i pobytových táborů pro děti různých věkových skupin. Baví mě pro děti vymýšlet zajímavé tvořivé činnosti, vhodnými způsoby předávat informace a posouvat je tak v oblasti jejich vědomostí a schopností, ráda si s nimi zazpívám, zatančím, zahraji na doktory, princezny i na opraváře aut. Snažím se být dětem nejen příkladem, ale i kamarádem, kterému se mohou svěřit s dobrými i špatnými pocity či obavami. Mezi mé koníčky patří výlety, četba, poslech hudby, vaření a získávání nových zážitků s rodinou a přáteli.