Sadová - Královo pole - Modrá třída | Elánek - Školky a jesle v Brně

Sadová - Královo pole - Modrá třída

Ulice Gustava Broma 189/35, Brno - Sadová (oblast Kociánka)

Zcela nová budova, která byla dostavena v roce 2019 slibuje luxusní, moderní prostředí právě pro Vaše děti. K dispozici jsou pro vás připraveny 2 třídy – modrá a žlutá, každá s kapacitou až 24 dětí, o které se vždy starají tři tety. Doporučený věk od 2,5 do 4 let. Nechybí zde herní místnost, jídelna, koupelna, výdejna stravy, zázemí šatniček a krásná prostorná zahrada s venkovními hracími prvky. Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost přírody. Parkovací místa se nachází přímo před budovou a slouží ke klidnému předání dětí. Ve školce máme ještě pár volných míst, přihlaste se pomocí elektronické přihlášky.  

Tel: 704 252 880
Email: info@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_111/0014225  Dětská skupina Sadová NFE

 

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Tereza
Jmenuji se Tereza a vystudovala jsem obor sociální péče - sociálně správní činnost v Praze. Protože jsem během studia absolvovala praxe v mateřských školkách, po úspěšném dokončení studia jsem nastoupila jako chůva v dětské skupině pro děti ve věku od 1 do 4 let. Později jsem také vyzkoušela práci jiném oboru, avšak tato zkušenost mě pouze utvrdila v tom, že práce s dětmi je opravdu to co mě skutečně baví. Mezi mé zájmy patří procházky v přírodě, přátelé a zpěv. S dětmi mě především baví veškeré hudební činnosti, poznávání přírody a tvoření různých výrobků.
Teta Lenka
Jmenuji se Lenka a pocházím z Olomouce. Tam jsem také na Univerzitě Palackého absolvovala bakalářské studium v oboru Pedagogika - veřejná správa a magisterské studium v oboru Řízení volnočasových aktivit. Díky bohatým školním praxím jsem načerpala mnoho zkušeností při práci s mladšími i staršími dětmi, mimo jiné jsem pak v minulých letech působila jako vedoucí příměstských i pobytových táborů pro děti různých věkových skupin. Baví mě pro děti vymýšlet zajímavé tvořivé činnosti, vhodnými způsoby předávat informace a posouvat je tak v oblasti jejich vědomostí a schopností, ráda si s nimi zazpívám, zatančím, zahraji na doktory, princezny i na opraváře aut. Snažím se být dětem nejen příkladem, ale i kamarádem, kterému se mohou svěřit s dobrými i špatnými pocity či obavami. Mezi mé koníčky patří výlety, četba, poslech hudby, vaření a získávání nových zážitků s rodinou a přáteli.
Teta Monika
Jmenuji se Monika, vystudovala jsem obor sociálně správní činnost. Po škole jsem začala pracovat ve školce jako pomocná chůva. V tomto zaměstnání, kdy jsem dětem mohla být blíže, jsem si potvrdila, že mě práce s dětmi velmi naplňuje a že je to přesně to, čemu bych se chtěla věnovat. Práci s dětmi vnímám nejen jako zaměstnání, ale především jako svůj koníček. Ve volném čase ráda maluji či tvořím a jsem ráda, že mohu své dovednosti sdílet s dětmi. Ve školce chci vytvářet příjemné prostředí, do kterého by se děti rády vracely a těšily se na každý den prožitý s námi .