Velká Bíteš | Elánek - Školky a jesle v Brně

Velká Bíteš

Kostelní 725, Velká Bíteš

Dětská skupina se nachází v rodinném domě. Dvoupodlažní objekt poskytne maximální pohodlí a velké, slunné prostory pro 24 dětí na téměř 350m2 vnitřní plochy :) Vstup je ze dvora objektu, kde se nachází i Kebab.
Přijímáme děti od 1 roku až do zahájení povinné školní docházky a 3 skvělé tety se již na prcky moc těší.
Otevírací doba zařízení je pondělí až pátek, vždy 7:00 - 17:00 hod.
Pro klidné předání dětí lze zaparkovat přímo před vstupem do školky.
Přihlášky přijímáme během celého roku :)

+420 601 100 220

velkabites@elanek.eu

Prostory školky: 

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Radka
Jmenuji se Radka a pocházím z malé vesničky nedaleko Velké Bíteše. Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu sociální. Starat se a vychovávat děti je mým posláním. Sama jsem maminkou dvou již dospělých dětí. Od malička jsem se snažila rozvíjet jejich přednosti a dovednosti a to stejné bych chtěla rozvíjet u Vašich dětí. Mám mnoholetou praxi v péči o děti. Pracovala jsem v mateřské školce, na základní škole i v nemocnici jako vychovatelka s dětskými pacienty. V blízkosti dětí se cítím šťastná, mám ráda jejich přirozenost a dětský smích. Ve svém volném čase ráda chodím na dlouhé procházky se psem, věnuji se četbě. Miluji zvířata a přírodu.
Teta Kateřina
Pocházím z malé vesničky nedaleko Velkého Meziříčí. Vystudovala jsem vysokou školu oboru porodní asistentka. Má touha byla pracovat v prostředí s dětmi, ať už čerstvě narozenými či o pár let staršími, a to se mi splnilo. Žila jsem v Dánsku, kde jsem se starala o dvě děti a v péči o ně jsem se utvrdila v tom, že s batolatami a předškoláky je radost pracovat. Péče o děti mě moc baví a obdivuji jejich otevřenost, pravdomluvnost a fantazii. Volný čas trávím v přírodě, ale i četbou a vzděláváním se.
Teta Zdenka
Jmenuji se Zdenka a bydlím nedaleko Velké Bíteše. Úspěšně jsem absolvovala kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Mým snem bylo vždy pracovat s dětmi a tento sem se mi splnil. Ráda rozvíjím jejich osobnost, schopnosti a zájmy. Ve volném čase ráda sportuji, chodím do přírody a ráda se věnuji svým neteřím.