Žabovřesky | Elánek - Školky a jesle v Brně

Žabovřesky

Horákova 714/6, Brno

Zcela nově opravený prostorný rodinný dům nabízí herní místnost, dvě odpočinkové místnosti, jídelnu, koupelnu a krásnou zahradu. Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost Wilsonova lesa, plného herních prvků pro děti. Ve školce jsou děti od 2 let věku. V případě individuální domluvy lze udělit výjimku.O děti se starají se o ně naše skvělé tety.
2 parkovací místa se nachází přímo před domem a slouží ke klidnému předání dětí.

Tel: 704 252 880
Email: info@elanek.eu

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Teta Eva
Jmenuji se Eva a před 5 lety mě moje životní cesta zavedla do Montessori jeslí, kde jsem si uvědomila, že práce s dětmi mě baví a neskutečně nabíjí. Je nádherné pozorovat každodenní krůček v rozvoji dítěte a vědět, že jsem jeho součástí. Postupem času jsem si doplnila kurz chůvy pro děti od 1 do 6 let a začala s dětmi pracovat naplno. Absolvovala jsem kurz montessori principů a spoustu dalších. Jsem mámou 3 synů a sama vím, jak pro mě bylo vždy důležité, aby byli spokojeni. Proto se snažím, aby veškerý čas, který se mnou Vaše děti tráví byl přínosný, ale aby se cítili dobře. Jsem nadšeným fanouškem sportů a když zrovna nefandím, tak si čtu nebo cestuji. "Nikdy nepomáhejme dítěti s úkolem, při kterém cítí, že může uspět"
Teta Michaela
Mé jméno je Michaela. Jsem věčný dobrodruh a milovnice života. Již v útlém věku se mi naskytla možnost pracovat s dětmi jako lektorka zájmového kroužku, díky čemuž jsem absolvovala kurz pro pedagogy volného času. Po gymnáziu mě srdce odneslo do Anglie, kde jsem působila jako au-pair a starala se o tři chlapce ve věku 3,6 a 10 let. Tato zkušenost mou lásku k dětem naprosto prohloubila a já se proto rozhodla pracovat s nimi na plný úvazek. Dva roky mi úsměv na tváři kouzlily děti z Elánku v Bohunicích. Toulavé boty ovšem začaly žadonit o pozornost a nezbývalo, než se vydat zpátky do světa. Po krásném čase, stráveném v Centrální Americe, se s otevřeným srdcem a hlavou plnou nápadů opět těším na doprovázení Vašich nejmenších při jejich prvních krůčcích životem.