Aktuality | Elánek – Školky a jesle v Brně

Aktuality

Přijďte si do Elánka v Žabovřeskách užít jarní tvořivé dílny s Vašimi dětmi. Připraveno pro Vás bude papírové tvoření, malování na plátěné tašky nebo dětská aromaterapie. 

Kdy? Ve středu 15.5.2019 v 16:00 hod.

Již potřetí v řadě bude možné setkat se s Elánkem na brněnském výstavišti v rámci sportovní akce MEGATEST in-line bruslí a koloběžek!

Zveme všechny rodiče a děti z bystrckého Elánka na velikonoční dílny, které se uskuteční ve čtvrtek 18.4.2019 od 16,00 hod. v prostorách naší školky na adrese Jakuba Obrovského 228/1a, Brno.

Co je pro Elánkovy děti naplánováno na měsíc duben? Účast v programu zaměřeném na savce žijící převážně v České republice. Děti se naučí poznávat zvířata nejen na obrázku, ale i podle hlasu či stop.

 

V rámci týdenního plánu, kdy si povídáme o různých druzích ptáčků, kteří se k nám po zimě vracejí, se vypravíme na ptačí expedici.

Kdy? V pondělí 25.3. během dopoledního programu.

S sebou: vhodné oblečení a batoh na záda.

Průvod masek a kostýmů, vyhodnocení nejoriginálnější masky, opičí dráha, balónková party, diskotéka, to vše je pro děti z Elánka v Bystrci připraveno v rámci dopoledního programu ve školce.

Kdy? Ve středu 27.2.2019

Srdečně vás, naše milé děti, zveme na maškarní karneval v Elánku - Řečkovicích, který proběhne dne 27.2.2019 v rámci dopoledního programu. 

S sebou: kostýmy dle libosti :-)

 

Zábavné dopoledne plné her, tance, soutěží a zábavy bude pro děti připraveno v Elánku v Žabovřeskách.

Kdy? Ve čtvrtek 28.2. od 9,00 hod.

S sebou: kostým či masku a dobrou náladu :-)

Pálení čarodějnic

Zveme všechny čaroděje i čarodějnice na společné dopoledne plné zpívání a tanečků, soutěží a kouzel. V tento den prosím přijďte do školky oblečení jako čarodějové a neučesané čarodějnice, kostýmy s sebou.