Žabovřesky | Elánek - Školky a jesle v Brně

Žabovřesky

Horákova 714/6, Brno

Zcela nově opravený prostorný rodinný dům nabízí herní místnost, dvě odpočinkové místnosti, jídelnu, koupelnu a krásnou zahradu. Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost Wilsonova lesa, plného herních prvků pro děti. Ve školce se o až 12 dětí, v průměrném věku 2-4 roky, starají dvě skvělé tety. 2 parkovací místa se nachází přímo před domem a slouží ke klidnému předání dětí.

Volných míst 1/12

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Tel: 735 755 073 (školka Žabovřesky Brno)
Email: info@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_073/0008599  Elánek Žabovřesky

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Veronika Sabelová
Jmenuji se Veronika a jsem absolventkou střední pedagogické školy v Boskovicích v oboru výchovná a humanitární činnost a následně i předškolní a mimoškolní pedagogika. Mám kurz první pomoci. Praxi jsem získala v mateřském centru, kde jsem se starala o děti ve věku 1,5 – 3 roky a dále v Centru Kociánka, kde jsem působila jako vychovatelka pro tělesně i mentálně handicapované děti i dospělé. Práce s dětmi je mým koníčkem, velmi mě baví a naplňuje, ráda děti inspiruji a největší odměnou pro mě je jejich smích. Mými dalšími záliby jsou lyžování, jízda na kole, bruslích, volejbal a různé kolektivní sporty.
Petra Kempná
Jmenuji se Petra a vystudovala jsem obor rekreologie na Univerzitě Palackého, který mne vedl jako volnočasového pedagoga ke hravým aktivitám s dětmi a jejich vzdělávání prostřednictvím zábavy. Díky kombinaci vysokoškolského oboru a střední umělecké školy vytvářím kreativní a tvořivé činnosti pro děti vždy s určeným cílem, jež rozvíjí schopnosti dětí. Již řadu let pracuji jako instruktor na nejrůznějších typech akcí nejen pro děti (ŠVP, tábory, kurzy - vodácké a zážitkové,jako lyžařský instruktor a instruktor lanového parku). Jako zástupce hlavního animátora v resortu jsem zodpovídala za animační programy a pečovala o dětičky již od jejich kojeneckého věku. Děti jsou bezprostředné a hravé, a nejen proto si myslím, že se od nich máme co učit. Přála jsem si děti vést k jejich samostatnosti a prvním krokům v kolektivu, podporovat je v jejich přednostech a snech. Z těchto důvodů jsem absolvovala kurz chůvy, abych mohla s elánem pracovat právě v Elánku.