Žabovřesky | Elánek - Školky a jesle v Brně

Žabovřesky

Horákova 714/6, Brno

Zcela nově opravený prostorný rodinný dům nabízí herní místnost, dvě odpočinkové místnosti, jídelnu, koupelnu a krásnou zahradu. Úžasné prostředí na procházky nabízí i bezprostřední blízkost Wilsonova lesa, plného herních prvků pro děti. Ve školce se o až 12 dětí, v průměrném věku 2-4 roky, starají dvě skvělé tety. 2 parkovací místa se nachází přímo před domem a slouží ke klidnému předání dětí.

Tel: 704 252 880 (vedení Elánku)
Tel: 735 755 073 (školka Žabovřesky Brno)
Email: info@elanek.eu

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0016522 Elánek Žabovřesky 2

Prostory školky: 

Prohlídka školky- video

Přijímáme děti již od 12 měsíců!

SPORT

ZDRAVÁ STRAVA

VÝUKA CIZÍCH JAZYKŮ

ZÁJMOVÉ KROUŽKY

DENNÍ PROGRAM NA MÍRU

O Vaše děti se starají

Michaela Lovětínská
Jmenuji se Michaela a vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Prachaticích v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika. Po střední škole jsem se vydala do Brna studovat obor sociální pedagogika a poradenství na Masarykově univerzitě. Již během studia jsem pracovala jako učitelka v soukromé školce, kde jsem se setkala s dětmi ve věku od dvou do šesti let. Čas strávený s dětmi mě naplňuje a jsem moc ráda, že můžu dětem předávat nové zkušenosti a být jim na blízku nejen při objevování a pozorování okolního světa. Snažím se také u dětí rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti a baví mě pozorovat jejich každodenní pokroky. Mezi mé koníčky patří lyžování, badminton, bruslení, kreslení, malování a cestování.
Kamila Pokorná
Jmenuji se Kamila a jsem novým členem Elánku od září 2020. K práci s předškolními dětmi jsem se dostala, jak se říká, oklikou až po studiu vysoké umělecké školy, kde jsem vystudovala obor Ilustrace. Během dvou let strávených v Praze a práci v soukromé MŠ jsem nabyla přesvědčení, že se chci dětem věnovat na plný úvazek nadále, a proto jsem si doplnila potřebnou kvalifikaci chůvy a pedagogické minimum. Moje výtvarné vzdělání i přirozená tvořivost mě každodenně inspirují a využívám je nejen při sestavování programu nebo výtvarných aktivitách. Chci být pro děti podporujícím a respektujícím průvodcem ve školce, do které se budou moct každý den těšit. Ve volném čase se zabývám autorskou tvorbou, ilustruji dětské knihy, sem tam vytvářím grafické návrhy nebo knižní vazby. Miluji přírodu a velmi mě zajímají otázky udržitelného způsobu života a vztahu člověka a přírody.